Как да си направим мерника малък

Тук можете да споделите най-различни уроци относно играта и всички неини особености

Модератори: Глобални модератори, АМХX Скриптъри

Отговори
Потребителски аватар

АВТОР НА ТЕМАТА
titulqra
Потребители
Потребители
Регистриран: 01 май 2018, 18:22

20 май 2018, 11:43

Първо за да си направите мерника малък трябва да влезте в някой празен сървър. След това вземете някакво оръжие, без значение какво. Отворете конзолата и напишете "cl_dynamiccrosshair 1" (Без кавичките) Изображение Без да затваряте конзолата напишете "cl_lw 1" (Без кавичките) Изображение След това напишете "+duck" (Без кавичките) Изображение След това "cl_lw 0" (Без кавичките) Изображение И накрая напишете "-duck" (Без кавичките) Изображение Мерника ви е готов! Недостатък е, че трябва всеки път като пуснете играта да го правите отново и отново. Надявам се да съм помогнал. :)
Изображение
Потребителски аватар

The Shrew
Потребители
Потребители
Регистриран: 28 май 2018, 00:13
Ник в CS: ♥ Siska ♥

28 май 2018, 00:55

Здравейте, може ли да си позволя да добавя нещичко ? :)
При cl_lw o се променя малко "рекойла" на някои оръжия. Например с този малък мерник и промяната на "рекойла" можете да стреляте много точно със "deagle". Обаче , например със "awp" стрелбата става много по-трудна, тоест тази опция пречи в случай , че обичате да стреляте със снайпера. Същото важи и за "m4a1" и "ak-47". При тях също стрелбата се променя малко.
Всеки може да опита, да сравни и да прецени , дали малкия мерник ще му е от полза или не. Поздрави от мен :)
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Потребителски аватар

Panda
Потребители
Потребители
Регистриран: 01 май 2018, 12:12

28 май 2018, 12:35

До скоро бях с най-малкия размер мерник и на cl_dynamiccrosshair 0 и стрелбата с пистолети е трудна. Пробвах за малко на medium и после на най-голям размер - стрелянето стана по-добро, поне за мен. Така че, най-добре да си стои на medium. :P
:girldrink
Потребителски аватар

АВТОР НА ТЕМАТА
titulqra
Потребители
Потребители
Регистриран: 01 май 2018, 18:22

28 май 2018, 13:51

При всеки е различно. Някои са свикнали на малък, други - на голям. Според мен това е до лична преценка и направих урока за хората, които искат да играят с възможно най-малкия мерник в играта.
Изображение
Потребителски аватар

3oxaH - Mresh
Потребители
Потребители
Регистриран: 01 авг 2018, 07:39
Ник в CS: 3oxaH - Mresh

01 авг 2018, 07:49

Браво, тито полезен урок , колкото до мерника вече е лична преценка. Някой обичат да играят на малък други на среден и някой на големи.
Потребителски аватар

mi0
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Регистриран: 03 авг 2018, 18:32
Ник в CS: mi0

13 авг 2018, 13:59

Отностно "недостатъка" с пускането и писането на ново, просто го запишете в някой конфиг, който се пуска, с стартирането на играта.
Потребителски аватар

iNk-Bulgaria GGwp
Сървър Админи
Сървър Админи
Регистриран: 25 сеп 2018, 13:32
Ник в CS: iNki.

03 окт 2018, 10:34

cl_lw0/1 ако не се лъжа няма нищо общо с големината на мерника?
Това е команда оръжието да ти е в дясната ръка, а ножа в лявата, между другото команда за която доста хора са ме питали преди :D

EDIT; Наистина ти пре*бава 'рекойла' .
Потребителски аватар

zila55
Потребители
Потребители
Регистриран: 15 авг 2018, 00:49
Ник в CS: MenTaL-101

05 ное 2018, 00:03

Страхотно! :fire :shoot
Отговори

Върни се в “Уроци”

• Информация