Предположение: за Cs-NatioN #DeathMatch [Shop+ArmyRanks]

Тук може да давате предложения за Сървърите на Cs-NatioN.

Модератор: Глобални модератори

Отговори
Потребителски аватар

АВТОР НА ТЕМАТА
ruski01
Потребители
Потребители
Регистриран: 25 окт 2018, 23:39
Ник в CS: ` SHBS - ICH BIN RUSSAIN^

27 окт 2018, 21:49

Имам едно предположение за DeathMatch сървъра ! Предлагам авп-то да се махне от менюто на оръжията , защото на големите мапове се цъка само с авп и мисля , че не е добре а е дразнещо да седят на едно място да се крият с авп и да убиват ! а в шопа да си остане но да е с примерно 16000$ макс 8000$ ще е по-добре а и като умрат ще събират отново за авп тъкмо няма да се цъка винаги с авп на големите мапове и няма да се чака мисля че ще е по-добре за всеки един играч! Не знам вие как мислите :)
За да усетиш мириса на победа, първо трябва да си вкусил неуспеха.
Потребителски аватар

Beware
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Регистриран: 17 окт 2018, 23:36
Ник в CS: AwakeDx

27 окт 2018, 22:39

Тук ся съм на 2 мнения, първото е, че ще е добре да се премахне и да се дава само когато се направят 12 кила, защото смисъла на SUPER AWP се губи, и двете убиват с 1 патрон. Второто е мисля, че на играчите и харесва, защото като гледам сървъра е пълен винаги, остава да реши (сшо) think2
Не се страхувам от по добрия НЕПОБЕДИМИ НЯМА!!!
Потребителски аватар

iPhone8 A.T.
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Регистриран: 23 апр 2018, 01:05
Ник в CS: 21 Savage
Контакти:

28 окт 2018, 00:12

ruski01 написа:
27 окт 2018, 21:49
Имам едно предположение за DeathMatch сървъра ! Предлагам авп-то да се махне от менюто на оръжията , защото на големите мапове се цъка само с авп и мисля , че не е добре а е дразнещо да седят на едно място да се крият с авп и да убиват ! а в шопа да си остане но да е с примерно 16000$ макс 8000$ ще е по-добре а и като умрат ще събират отново за авп тъкмо няма да се цъка винаги с авп на големите мапове и няма да се чака мисля че ще е по-добре за всеки един играч! Не знам вие как мислите :)
В кой DeathMatch сървър, си виждал awp-то да се купува или да го няма? Според мен, това предложение е глупаво...
Redbull Gives Wings
808 Mafia
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
They like, "Savage, why you got a 12 car garage, and you only got 6 cars?"
Потребителски аватар

АВТОР НА ТЕМАТА
ruski01
Потребители
Потребители
Регистриран: 25 окт 2018, 23:39
Ник в CS: ` SHBS - ICH BIN RUSSAIN^

28 окт 2018, 00:27

Не съм казал да го махнете от сървъра просто ако се купува или като се направи 12 кила тогава а така на големите мапове се взима винаги и после се седи някъде за да вземат килове ! вие си преценявате.
За да усетиш мириса на победа, първо трябва да си вкусил неуспеха.
Потребителски аватар

iPhone8 A.T.
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Регистриран: 23 апр 2018, 01:05
Ник в CS: 21 Savage
Контакти:

28 окт 2018, 00:43

В кой DeathMatch сървър, awp-то не е безплатно?? Като не ти харесва, има Respawn + ArmyRanks сървър, там awp-то е 16k.
Redbull Gives Wings
808 Mafia
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
They like, "Savage, why you got a 12 car garage, and you only got 6 cars?"
Потребителски аватар

beyond М
VIP
VIP
Регистриран: 23 апр 2018, 04:21

28 окт 2018, 12:26

Beware написа:
27 окт 2018, 22:39
Тук ся съм на 2 мнения, първото е, че ще е добре да се премахне и да се дава само когато се направят 12 кила, защото смисъла на SUPER AWP се губи, и двете убиват с 1 патрон. Второто е мисля, че на играчите и харесва, защото като гледам сървъра е пълен винаги, остава да реши (сшо) think2
Не е пълен заради awp-to.... Но файда да обяснявам няма смисъл
:ps Колкото до предложението и да се махне и да не се махне няма голям смисъл поради простата причина че пак ще чакат и пак някой слаб играч ще ревне пък и както каза iphone - това е dm ако се плаща за awp или се премахне се губи смисъла на мода... За това е дм да е фрее всичко а като си недоволен винаги има d2 respawn там се плаща а ultra awp е за вип така, че Против за това умряло предложение.
Отговори

Върни се в “Предложения за Сървърите на Cs-NatioN”

• Информация