Кандидатура за модератор.

Отговори
Потребителски аватар

АВТОР НА ТЕМАТА
titulqra
Потребители
Потребители
Регистриран: 01 май 2018, 18:22

20 май 2018, 00:36

1. На колко години сте? 17.01.2002 (16)
2. От къде сте? Радомир
3. Защо искате да станете модератор? Защото мисля, че мога да съм полезен на веригата. Харесва ми екипа и би било удоволствие за мен да бъда част от него. Не съм проблемен човек. Така или иначе постоянно съм във форума и мисля, че бих могъл да оползотворя това време с нещо полезно за развитието на форума.
4. От кога влизате в сайта и колко време можете да отделяте за него? От началото на месеца влизам най-редовно във форума. До края на този месец мога да отделям по 2-3 часа. След това възможно най-много.
5. Имате ли опит в модераторството /ако отговорът е да, можете да напишете къде сте били модератор/? HDS-BG.INFO(Administrator), Fun-Servers и на още 2-3 места, но съм им забравил имената на веригите. Беше доста отдавна.
6. Защо смятате, че ще бъдете полезен за нас? Ми доста често кисна във форума и имам доста голям опит с phpBB. С една дума искам да помагам за развитието на веригата.
7. Skype за връзка? titulqra.bg
Изображение
Потребителски аватар

goal digger. selflove
Собственик
Собственик
Регистриран: 23 апр 2018, 01:27
Ник в CS: Blume

20 май 2018, 01:49

Често влизаш, нямаш проблеми с хората тук, но ти липсват докладите, има правила. Направи ги и тогава мога да дам положителен вот, от мен Против!
Изображение
Изображение
Изображение
Потребителски аватар

*3aEk*TpeBoMaH* 2pac ♩♪
Собственик
Собственик
Регистриран: 23 апр 2018, 00:40
Ник в CS: *3aEk*TpeBoMaH*
Контакти:

20 май 2018, 13:10

titulqra написа:
20 май 2018, 00:36
1. На колко години сте? 17.01.2002 (16)
2. От къде сте? Радомир
3. Защо искате да станете модератор? Защото мисля, че мога да съм полезен на веригата. Харесва ми екипа и би било удоволствие за мен да бъда част от него. Не съм проблемен човек. Така или иначе постоянно съм във форума и мисля, че бих могъл да оползотворя това време с нещо полезно за развитието на форума.
4. От кога влизате в сайта и колко време можете да отделяте за него? От началото на месеца влизам най-редовно във форума. До края на този месец мога да отделям по 2-3 часа. След това възможно най-много.
5. Имате ли опит в модераторството /ако отговорът е да, можете да напишете къде сте били модератор/? HDS-BG.INFO(Administrator), Fun-Servers и на още 2-3 места, но съм им забравил имената на веригите. Беше доста отдавна.
6. Защо смятате, че ще бъдете полезен за нас? Ми доста често кисна във форума и имам доста голям опит с phpBB. С една дума искам да помагам за развитието на веригата.
7. Skype за връзка? titulqra.bg
Ще ти дам шанс да се докажеш, няма да ти местя кандидатурата за сега и ще следя.
Изображение
Изображение
Потребителски аватар

goal digger. selflove
Собственик
Собственик
Регистриран: 23 апр 2018, 01:27
Ник в CS: Blume

01 юни 2018, 22:33

Доказа, че искаш да си на този пост, докладва и помага с каквото можеш на веригата. Имаш тест период 20 дни. Одобрен!
Изображение
Изображение
Изображение
Отговори

Върни се в “[Одобрени] Кандидатури за Модератор”

• Информация